Prírodný detský termofor Levanduľa

4,15

Hrejivý vankúšik, ktorý slúži k lokálnemu zahriatiu. Najčastejšie sa využíva pri bolesti bruška, na prehriatie tela pri chrípke a nachladnutí. Možno ho tiež použiť aj na prehriatie studenej postele. Je veľmi dobrý a účinný na uvoľnenie nepríjemných kŕčov v brušku.

Návod na použitie (Hrejivý): Termofor zohrejte v mikrovlnnej rúre pri výkone 500W po dobu maximálne 3 minút. Následne priložíme na potrebné miesto. Termofor udrží teplo cca 30 minút.

Návod na použitie (Chladivý): Termofor vložte do chladničky a nechajte ho schladiť podľa potreby. Následne priložíme na potrebné miesto.

Out Of Stock

Prírodný termofor

9,90

Hrejivý vankúš, ktorý je na studené aj teplé použitie. Je univerzálny, pretože ho môžete využiť na bolesť krížov, na prehriatie, pri menštruačných bolestiach, bolestiach krku a šije či dokonca pri zápche. Je vysoko účinný vďaka svojmu tvaru a prírodnému zloženiu. Obilie v kombinácii s prírodnou silicou napomáha upokojiť organizmus a zlepšiť náladu. Odpočinok s termoforom je ideálny po náročnom dni, kedy dokáže uviesť telo a myseľ do prirodzenej rovnováhy.

Termofor obsahuje zmes vôní levandule, harmančeka a kokosu.

Návod na použitie (Hrejivý): Termofor zahrejeme v mikrovlnnej rúre pri výkone 500W po dobu maximálne 3 minút a potom priložíme na potrebné miesto. Termofor udrží teplo cca. 30 minút. Teplý termofor nepoužívať pri liečbe zápalu.

Návod na použitie (Chladivý): Pri zápaloch termofor vložíme v platovej nádobe do mrazničky a necháme ho schladiť podľa potreby. Po schladení priložíme na potrebné miesto.

Obsah: cca. 800g (1ks)